Segmentowe bramy przemysłowe

Segmentowe bramy przemysłowe

Bramy dla Twojej firmy

Nasze bramy przemysłowe są stosowane w takich obiektach jak hale magazynowe i produkcyjne, warsztaty samochodowe i garaże dla samochodów ciężarowych, remizy strażackie, myjnie samochodowe, obiekty handlowe i usługowe.
Każda brama produkowana jest na indywidualne zamówienie. Bardzo wysoka jakość elementów konstrukcyjnych, precyzja wykonania oraz szeroka gama rozmaitych opcji dodatkowych, pozwala nam spełnić najwyższe wymagania klientów oraz umożliwia realizację nietypowych projektów technicznych. Wszystkie wersje bram mogą być obsługiwane ręcznie lub być w pełni zautomatyzowane odpowiednio do indywidualnych potrzeb.


WWT Bramy - segmentowe bramy przemysłowe

ST40

Bramy ST40 to właściwy wybór tam gdzie wymagana jest stabilna ochrona mechaniczna obiektu, wysokie parametry termiczne, skuteczne zabezpieczenie przed wiatrem i wilgocią.

więcej...
WWT Bramy - aluminiowe przeszklone bramy przemysłowe

Aludoor

Bramy aluminiowe zaprojektowane są z myślą o obiektach, w których wymagany jest maksymalny dostęp naturalnego światła.

więcej...
WWT Bramy - specjalne bramy przemysłowe typu Compact

Compact

Tam gdzie nie można zastosować standardowych rozwiązań stosujemy bramy Compact, których zaletą jest specjalnie opatentowany system składania bramy.

więcej...
WWT Bramy - drzwi serwisowe w bramie przemysłowej

Drzwi w bramie

W wielu zastosowaniach segmentowych bram przemysłowych dobrym rozwiązaniem komunikacyjnym jest umieszczenie drzwi serwisowych w bramie.

więcej...

Masz pytanie?

Podaj email lub telefon -
my skontaktujemy się z Tobą

OK
Zadzwoń

Zadzwoń

+ 48 602 793 407

Krispol - bramy garażowe i przemysłowe Beditom - bramy garażowe i przemysłowe Nice - automatyka do bram wjazdowych i garażowych Sommer - napędy do bram Somfy - napędy i systemy sterowania dla domu i garażu GFA Elektromaten - napędy do bram przemysłowych