Segmentowe bramy przemysłowe

Drzwi serwisowe w bramie przemysłowej Drzwi serwisowe w bramie przemysłowej Drzwi serwisowe w bramie przemysłowej Drzwi serwisowe w bramie przemysłowej

Drzwi serwisowe w bramie przemysłowej

Passdoor

W wielu zastosowaniach segmentowych bram przemysłowych dobrym rozwiązaniem komunikacyjnym jest umieszczenie drzwi serwisowych w bramie. Zaletą takiego rozwiązania jest uniknięcie otwierania całej bramy w przypadku kiedy chcemy wejść lub wyjść z obszaru chronionego bramą segmentową. Unikamy w ten sposób strat ciepła wewnątrz i upraszczamy ruch osobowy. Jest to również znakomite rozwiązanie kiedy nie mamy możliwości umieszczenia dodatkowych drzwi bocznych do budynku lub miejsce ich lokalizacji jest z różnych względów niedogodne.

Drzwi serwisowe montowane w naszch bramach przemysłowych są oparte na sprawdzonych rozwiązaniach i ich jakość jest poparta wieloletnim doświadczeniem.

Specjalnie wykonujemy drzwi serwisowe o obniżonej wysokości progu do 40 mm oraz o obniżonym progu i najazdem o wysokości 30 mm.

Masz pytanie?

Podaj email lub telefon -
my skontaktujemy się z Tobą

OK
Zadzwoń

Zadzwoń

+ 48 602 793 407

Krispol - bramy garażowe i przemysłowe Beditom - bramy garażowe i przemysłowe Nice - automatyka do bram wjazdowych i garażowych Sommer - napędy do bram Somfy - napędy i systemy sterowania dla domu i garażu GFA Elektromaten - napędy do bram przemysłowych